|
@FraMat - tak jak bapisałem: zero konkretów. Ja i kryształ napisaliśmy wprost co zwalił. Z przodu nie stworzył absolutnie nic, z tyłu też za wiele się nie udzielał.
Starczy tego waszego wodolejstwa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|