Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 03.06.2023, 10:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Prawda? Czy może chwytanie się brzytwy przez dwóch zdesperowanych obrońców Sobolewskiego? Niech każdy oceni sam.
Ale to że sobie coś uroiłeś nie czyni tego prawdą. To tylko Twój pogląd.
W drugą stronę wygląda to tak samo, czego nigdy nie dopuszczasz.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A fakt że nie jesteś w stanie go niczym poprzeć...
Bo nie będę ściągał całego filmu po to tylko, żeby jeszcze raz obejrzeć mecz i wychwytywać minutowo sytuacje, którym i tak zaprzeczysz.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No bo serio, coś musiał ten Młyński zrobić żeby być zdecydowanie lepszy niż Cisse. Zepsuł masę akcji, większość pojedynków zakończył faulem, raz proste podanie pod bramką rywala odbiło mu się od obu konarów i była z tego kontra, przysłowiową wisienką było zablokowanie dośrodkowania Junci przy linii gdy stał tyłem do bramki i w ogóle nie powinno drewniaka tam być. Koszmarny występ.
Stwarzał przewagę po lewej stronie, zepsuł jakieś akcje, bo w ogóle je miał w przeciwieństwie do Cisse.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I nie kłam że nie jesteś fanem Młyńskiego, to Ty ośmieszyłeś się peanami na jego cześć i urojeniami jak to mocno rywalizuje z Mulą, podczas gdy ta rzekoma rywalizacja trwała tylko tak długo jak długo Hiszpan potrzebował żeby się wyleczyć.
Teraz to już ci chyba od.......iło.
Ale spokojnie, udam, że nie widziałem.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Do dziś nie wiem dlaczego wzbudził wtedy taki entuzjazm, bo biegał przez kwadrans? Jego problemy są że tak powiem systemowe. Jest nędznym piłkarzem pod względem technicznym, bezmyślnym i dodatkowo - bez predyspozycji fizycznych. Nie ma szybkości, zwrotności, przyśpieszenia i wytrzymałości. Takie kluby jak Stuttgart kupują takich Cisse bo mają podstawy, a taktyki czy podejmowania decyzji da się niektórych nauczyć. Takiego Młyńskiego nigdy by nie zatrudnili, bo nie rokuje. Z Cisse może coś będzie jeśli zmądrzeje bo ma predyspozycje, Młyński nie.
Nigdy i nigdzie nie napisałem, że systemowo Młyński jest lepszy od takiego beztalencia jakim jest Cisse.
Stwierdziłem, że w meczu z Sosnowcem lepiej od niego wyglądał, co akurat w tym meczu trudne nie było.

Podsumowując: nie ma sensu z tobą rozmawiać, bo jak sobie coś wbijesz do głowy, nie dopuszczasz innego zdania.
Nie będę nic pisał o urojeniach.
To twój styl, ty masz na niego na tym forum patent.
Ja mogę co najwyżej poczytać i się pośmiać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując