FraMat napisał(a):

Też jestem zdania, co @starydziad, że Młyński zagrał w tym meczu sporo lepiej od Cisse.
Jest więc nas przynajmniej dwóch.
Oczywiście, nie mam w domu studia nagrań, żeby teraz zrobić ci kompilację z zagrań Cisse i Młyńskiego, czy choćby podać minuty.
I wiesz dobrze, że powiedzieć, iż nie jestem fanem talentu Młyńskiego to wyrazić się bardzo delikatnie.
Tym razem jednak taka jest prawda.
|
Młyński jest poważnie zamieszany w stratę drugiej bramki.Najpierw wykonał taktyczny faul na tyle nędznie,że zawodnik Zagłębia mógł bardzo szybko ustawić piłkę do grania a potem będąc metr od niego nie zablokował zagrania które poszło do Wrzesińskiego.