|
Piotr Janas z G. Wrocławskiej wspomniał na TT, że firma reprezentowana przez P. Urfera złożyła swoją ofertę zakupu Śląska - bardzo to wszystko ciekawe. Ktoś puszcza farmazony w eter - jakbym miał stawiać 5 złotych, to bym postawił, że tym kimś są krakowscy dziennikarze.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|