Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
Od: 01.2019
Offline
#
4893
02.06.2023, 21:44
Arkadiusz.Czerepach
napisał(a):
ja tam wole multilige, niż 90 minut męczenia buły w łęcznej
Multiliga na TV, Łęczna na tablecie. Lub odwrotnie. Przetestowane jeszcze w czasach Ekstraklasy. Polecam.
Piknik1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piknik1906
Znajdź inne posty napisane przez Piknik1906