Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1005
Stary 02.06.2023, 11:03
@stary dziad - od początku podejrzewałem że jesteś farmazoniarzem i to ciężkim. Pechowo dla Ciebie doskonale wiem jak sobie z takimi radzić: wymień mi wszystkie dobre zagrania Młyńskiego w meczu z Zagłębiem. Twierdzisz że grę poprawił, ciężar dowodu spoczywa na Tobie. Ja napisałem dlaczego sabotował.
Podaj minuty w których te perełki się pojawiły, a to dlatego że mam mecz nagrany i sprawdzę. Mogłem przegapić, mogły się zdarzyć kiedy ukrywałem twarz w dłoniach. Było sporo okazji.
Podobnie Żyro - wypisz mi jego kontakty z piłką.
I tyle z Twojego wodolejstwa i bezczelnego zakłamywania rzeczywistości...


Ale ja nie o tym. Sobolewski zanalizował klęskę z Zagłębiem na konferencji przedmeczowej:
- zagraliśmy minimum przyzwoity, a pewnie bardzo dobry mecz. Gdybyśmy wygrali tak by to wszyscy pewnie ocenili. Nie, nie robię sobie jaj, to jego słowa.
- mieliśmy dwadzieścia strzałów, Zagłębie dwa.
- zabrakło skuteczności.
Naprawdę nie robię sobie jaj, to są jego wnioski. Nie będę też ich komentował, nie wiem nawet gdzie zacząć...
Także, wnioski zostały wyciągnięte, gramy swoje!

Nie, nie skomentuję. To ponad moje siły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.06.2023 o godz. 11:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując