skarabeus napisał(a):

Zwracam uwagę szanownego grona na dwa fragmenty:
1) Świadczą one usługi finansowe, których celem jest maksymalizacja zysków klientów i partnerów.
Pytanie czy takiego właściciela chcemy, którego celem będzie wyciśniecie z klubu ostatniego soku.
.
|
Ale czego oczekujesz? Że przejmie nas fundusz non-profit?
Jakby ktoś nas przejął i nie zapowiedział maksymalizacji zysku z tej inwestycji to bym był dopiero zaniepokojony.
Nie licząc polskich romantyków którzy przejmowali rozne kluby dawno temu jako drogie zabawki to cel inwestowania w futbol może być tylko jeden.
W Polsce ścieżka do wejścia na sam przód przewodu pokarmowego jest na tyle krótka że aż jestem zdziwiony że żaden wschodni koncern się jeszcze nie skusił.