|
T. Stamirowski wydał na klub połowę swojego majątku..
Myślę, że też inna struktura zadłużenia. Oni jednak szli z dołu w górę, my na odwrót. Siłą rzeczy koszty, które się ciągnie i generuje będą u nas wyższe.
@viktor65,
To są treści z ich www. Wygląda na błędne tłumaczenie dziennikarza. Na stronie są poprawne, ew. błędne tłumaczenie otrzymanych jako wsad do artykułu.
Dla mnie klasyczny PR, sondowanie rynku, reakcji kibiców.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 02.06.2023 o godz. 09:26.
|