stary dziad napisał(a):

Pozwól, że nie będę z Tobą wchodził w polemikę gdyż zaczynasz używać za dużo epitetów.
Nie tłumacz mi też po raz 41 dlaczego Sobolewski jest słaby.
Ale powiedz mi dlaczego uważasz że Brzęczek był zdecydowanie lepszym trenerem niż Sobol.
|
Nie chcesz wchodzić w dyskusję, czy zwyczajnie wyjaśniłem Twoje kłamstwa? Ja bardzo chętnie przeczytam dlaczego Młyński dał dobrą zmianę. Ja nic pozytywnego z jego strony w ostatnich (bo ja wiem) ośmiu meczach sobie nie przypominam. Paradoksalnie - on i Żyro jako jedyni w tym meczu zagrali na swoim zwykłym poziomie - mułu, bo dno zagrała reszta. I oni mieli dać impuls?
Proszę, nie trzymaj nas tutaj w niepewności, oświeć nas - po co wprowadzać piłkarzy którzy ostatni dobry mecz mieli z Arką (Młyński) i Odrą (Żyro), a większość w ich wykonaniu to była kompromitacja? Cisse zagrał dwa OK mecze i jeden tragiczny w ostatnich trzech, dla porównania.
Wyjaśnij nam geniusz Sobolewskiego bo ja ni chuja nie rozumiem co on odpierdala? Dla mnie to wygląda jak sabotaż.
A na razie, skoro nie masz nic do powiedzenia - zamilcz.