Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#996
Stary 01.06.2023, 18:08
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Pytanko do próbujących jakoś bronić naszego Trenera: ktoś ma coś na obronę braku Szota w tym meczu?
Ale tak serio pytam, bez żadnych podtekstów.
Był jakiś komunikat o kontuzji / złym samopoczuciu / ... ?

Po dwóch udanych meczach nie zasługiwał na szansę, choćby w momencie jak desperacko potrzebowaliśmy wsparcia (cudu) w ofensywie?

To było wszystko zaplanowane - Jaroch odpoczywa w sobotę, więc Szot odpoczywał w niedziele.
Odpowiedz cytując