tomytom napisał(a):

Pytanko do próbujących jakoś bronić naszego Trenera: ktoś ma coś na obronę braku Szota w tym meczu?
Ale tak serio pytam, bez żadnych podtekstów.
Był jakiś komunikat o kontuzji / złym samopoczuciu / ... ?
Po dwóch udanych meczach nie zasługiwał na szansę, choćby w momencie jak desperacko potrzebowaliśmy wsparcia (cudu) w ofensywie?
|
To było wszystko zaplanowane - Jaroch odpoczywa w sobotę, więc Szot odpoczywał w niedziele.