Jaroo1 napisał(a):

|
Myślicie, że jeśli byśmy nie awansowali to Kuba weźmie to na klatę i powie, że zajebał, bo nie grał przez kontuzję?
|
Jaro jest teraz bossem więc to on weźmie odpowiedzialność na siebie , ale po chwili łez zrobi się weselej bo przecież życie toczy się dalej. Myślę, że jakiś grill, roboty będą piekły kiełbaski i podawały do stołu, będzie muzyka, może koncert jakichś avatarów. Wszyscy Hiszpanie powiedzą, że zostają i będą jeszcze raz walczyć o extra, a potem dwa dni później uciekną w cztery strony świata bo braknie kasy. Ale uda się zorganizować kolejną emisję akcji, wpadną znowu 4 bańki i będzie można się jeszcze trochę powygłupiać.