Jaroo1 napisał(a):

|
A ja obstawiam, że i Wisła i Termalica i Puszcza wygrają. My się zepniemy, teraz nagle będziemy walczyć o awans bo to raptem tylko jeden mecz do rozegrania, Puszcza pociśnie, TBB się z Arką rozprawi a i jeszcze ruch u siebie zmaże plamę po GKSie.
|
Czyli wygra cała 4? Bukmacherzy lubią takie typowania
Uważam że każdy może zawalić mecz, zarówno Ruch jak i BBT. Przypomnimy że BBT gra z Arka, która ma najlepszy bilans wyjazdowy w całej lidze (!). Mają więcej wygranych na wyjazdach niż BBT wygranych u siebie. Ewenement. Tak samo jak ewenementem jest bilans Arki u siebie.
Mój typ:
2. Ruch - mimo wszystko
3. Puszcza
4. Wisła
5. TBB
6. Stal