Jagul napisał(a):

Przyczyna jest bardzo jasna:
"- James miał delikatne problemy zdrowotne. W początkowej fazie tego tygodnia nie trenował, dlatego podjąłem decyzję, że w tym meczu odpocznie. Za to byli inni, którzy mieli go zastąpić - powiedział."
Dla mnie to jest kompromitacja i kwalifikuje się to do zwolnienia dyscyplinarnego.
|
To jest kropla, która całkowicie przechyla czarę goryczy. To był kluczowy mecz sezonu, kluczowy! Tu się nie oszczędza, nie kalkuluje, tylko rzuca wszystko co się ma, bo liczy się wynik. A Sobolewski odsyła najlepszego w odbiorze pomocnika na trybuny, bo chwilę nie trenował.
Groteska i sabotaż.
Absolutnie dyskwalifikująca sprawa dla niego jako trenera.