Karherop napisał(a):

Z tego co mamy z p w dupie każdy trener zrobi awans. Sobolewski może zaliczyć 5 wtop na wiosnę a i tak wykrecilby najlepszy bilans w lidze.
Taka to liga.
Problem w tym że obecnej kadry nie utrzymamy, a już na pewno prędzej utracimy najmocniejsze ogniwa niż pozbędziemy się najsłabszych
PS. Plewka z nami kibicami jeszcze 1.5 roku.
|
Sobolewskiego to ja mam nadzieję że tu już wtedy nie będzie. Ten parodysta nie radzi sobie z taką kadrą a niby poradzi sobie ze słabszą?
Dość promowania miernot.