Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23557
Stary 01.06.2023, 13:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z tego co mamy z p w dupie każdy trener zrobi awans. Sobolewski może zaliczyć 5 wtop na wiosnę a i tak wykrecilby najlepszy bilans w lidze.

Taka to liga.

Problem w tym że obecnej kadry nie utrzymamy, a już na pewno prędzej utracimy najmocniejsze ogniwa niż pozbędziemy się najsłabszych

PS. Plewka z nami kibicami jeszcze 1.5 roku.
Sobolewskiego to ja mam nadzieję że tu już wtedy nie będzie. Ten parodysta nie radzi sobie z taką kadrą a niby poradzi sobie ze słabszą?
Dość promowania miernot.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując