Wojtas napisał(a):

Ruch nie sfrajerzy,ma mega słabe Tychy ktorych rozjedzie 4;0,w inny wynik nie wierze nawet
mysmy sami sie zakopali na 5 miejscu i takie pewne bedzie,bo obstawiam ze w Łecznej wygramy,ale nasi rywale do barazy tez.
|
Ruch nie ma szans sfrajerzyc? To zupełnie jak Wisła przed Sosnowcem. Jakby ten mecz miałby taki sam przebieg to wcale bym się nie zdziwił. Banasik coś wymyśli.
Dużo osób mówi ostatnio o frajerstwie BVB, to trzeba też dodać że Mainz z którym wtopili było po 4 porażkach z rzędu w Bundeslidze.
Gdy grają dwa zespoły z których tylko jeden gra pod presją to się mogą dziac cuda