Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3356
Stary 01.06.2023, 10:23
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wyjazd do Niepołomic.Boze uchowaj

po tym pierwszym z.jebanym meczu na tym bagnie,moja pierwsza mysl była taka zeby jak przyjdą baraze,za nic ,absolutnie za nic nie grac tu tego meczu,tak przeciez waznego.Bo te kołki ewidentnie wiedzą jak grac na tym swoim bagnie i znowu to wykorzystają

i co?najprawdopodobniej los nas znowu tam wysle,bo Sobol postanowil bronic cennnego 1;0 z tuzami z Sosnowca.Kurtyna.
Na moje oko to nie ma absolutnie żadnej szansy na uniknięcie barażu w Niepołomicach. Pierwszy czy drugi ale na pewno takowy będzie. O ile zagramy 2 mecz

Natomiast nie ma co myśleć o boisku, skoro mamy nie koniec marca ale czerwiec. Obecnie murawa w Niepołomicach wygląda jak nasza obecna murawa treningowa i boisko będzie odgrywać marginalne znaczenie.

Inne elementy, a i owszem.
Odpowiedz cytując