wolfy napisał(a):

No i oczywiście wzmocnienia. Z tego co jest "coś" się złoży, ale nie na awans. Chyba że dajemy sobie spokój i urządzamy się w pierwszej lidze na dobre.
P.S. Zapomniałem o Plewce Do kiedy ten as ma kontrakt?
|
Z tego co mamy z p w dupie każdy trener zrobi awans. Sobolewski może zaliczyć 5 wtop na wiosnę a i tak wykrecilby najlepszy bilans w lidze.
Taka to liga.
Problem w tym że obecnej kadry nie utrzymamy, a już na pewno prędzej utracimy najmocniejsze ogniwa niż pozbędziemy się najsłabszych
PS. Plewka z nami kibicami jeszcze 1.5 roku.