Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23552
Stary 01.06.2023, 10:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No i oczywiście wzmocnienia. Z tego co jest "coś" się złoży, ale nie na awans. Chyba że dajemy sobie spokój i urządzamy się w pierwszej lidze na dobre.


P.S. Zapomniałem o Plewce Do kiedy ten as ma kontrakt?
Z tego co mamy z p w dupie każdy trener zrobi awans. Sobolewski może zaliczyć 5 wtop na wiosnę a i tak wykrecilby najlepszy bilans w lidze.

Taka to liga.

Problem w tym że obecnej kadry nie utrzymamy, a już na pewno prędzej utracimy najmocniejsze ogniwa niż pozbędziemy się najsłabszych

PS. Plewka z nami kibicami jeszcze 1.5 roku.
Odpowiedz cytując