Karherop napisał(a):

Nie da się rozwijać zawodników mając niespójna wizję na prowadzenie działu sportowego i mając średnio 2 trenerów w sezonie od 8 lat.
Przy czym Biegański to po prostu przeciętny bramkarz.
Nie ciągnie wątku bo to nie ten temat.
|
Da się - wystarczy zatrudnić w końcu TRENERA, a nie substytuty.