Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 01.06.2023, 09:18
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jarosław razem z Kikosławem zrobili dużo, żeby dać Wiśle szanse na powrót do ekstraklasy, niestety nie dopełnili jednej z najważniejszych rzeczy...Nie zatrudnili trenera.
Dlatego to historia nie będzie miała happy-endu.
Kiko winiłbym najmniej. On przyszedł niejako na gotowe, gdzie Jarosław oznajmił mu, że Sobolewski zostaje na dłużej. Z zadań transferowych wywiązał się za to znakomicie. O innych aspektach jego pracy ciężko mi się wypowiadać, bo nawet nie wiadomo jakie on otrzymał zadania i jakie miał możliwości.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując