Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.06.2023, 09:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie Polsat nas zatrzyma w pierwszej lidze, tylko trener parodysta.
Solorz zapłacił Zagłębiu?
Postać aktualnie zatrudniona w naszym klubie na stanowisku trenera 1 drużyny jest pokłosiem tego, co działo się w klubie w haniebnym roku 2022 r.
Sobolewskiego nie byłoby w Wiśle, gdyby nie kompromitująca decyzja o pozostawieniu Jerzego 1/14 Brzęczka po spadku.
Po ostatecznym krachu projektu "Vujović" i Wiśle szurającej o dno tabeli i bez groszy przy duszy nie było żadnego innego chętnego do objęcie trenerskiego stolca.
Ciąg dalszy fatalnych decyzji to pozostawienie Sobolewskiego po kompromitującej dla Wisły końcówce jesieni, zwłaszcza pamiętnym meczu z Motorynką. Gdyby nie status klubowej legendy to po tym meczu zostałby wywieziony na taczkach.
I tak doszliśmy do chwili obecnej.
Jarosław razem z Kikosławem zrobili dużo, żeby dać Wiśle szanse na powrót do ekstraklasy, niestety nie dopełnili jednej z najważniejszych rzeczy...Nie zatrudnili trenera.
Dlatego to historia nie będzie miała happy-endu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując