Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.06.2023, 02:22
Atutem Wisły będzie fakt, że władze ligi i Canal+ będą chciały nam pomóc.

Nikt sobie nie może pozwolić na kolejny rok bez Wisły w Ekstraklasie.

Co byłoby w zamian?

Puszcza, Termalica?

Na tych wszystkich odnowicieli nie ma co liczyć. Mieli wiele szans i ich nie wykorzystali.
Odpowiedz cytując