|
Atutem Wisły będzie fakt, że władze ligi i Canal+ będą chciały nam pomóc.
Nikt sobie nie może pozwolić na kolejny rok bez Wisły w Ekstraklasie.
Co byłoby w zamian?
Puszcza, Termalica?
Na tych wszystkich odnowicieli nie ma co liczyć. Mieli wiele szans i ich nie wykorzystali.
|