Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3352
Stary 31.05.2023, 22:45
Wyjazd do Niepołomic.Boze uchowaj

po tym pierwszym z.jebanym meczu na tym bagnie,moja pierwsza mysl była taka zeby jak przyjdą baraze,za nic ,absolutnie za nic nie grac tu tego meczu,tak przeciez waznego.Bo te kołki ewidentnie wiedzą jak grac na tym swoim bagnie i znowu to wykorzystają

i co?najprawdopodobniej los nas znowu tam wysle,bo Sobol postanowil bronic cennnego 1;0 z tuzami z Sosnowca.Kurtyna.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.05.2023 o godz. 22:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując