Drozd napisał(a):

|
Gdyby się tylko nie rozwijali to pół biedy. Przecież od kilku lat każdy im dłużej u nas gra tym staje się słabszy. Nawet już ukształtowani zawodnicy typu Frydrych.
|
Nie da się rozwijać zawodników mając niespójna wizję na prowadzenie działu sportowego i mając średnio 2 trenerów w sezonie od 8 lat.
Przy czym Biegański to po prostu przeciętny bramkarz.
Nie ciągnie wątku bo to nie ten temat.