Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3351
Stary 31.05.2023, 21:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Gdyby się tylko nie rozwijali to pół biedy. Przecież od kilku lat każdy im dłużej u nas gra tym staje się słabszy. Nawet już ukształtowani zawodnicy typu Frydrych.
Nie da się rozwijać zawodników mając niespójna wizję na prowadzenie działu sportowego i mając średnio 2 trenerów w sezonie od 8 lat.

Przy czym Biegański to po prostu przeciętny bramkarz.

Nie ciągnie wątku bo to nie ten temat.
Odpowiedz cytując