Jaroo1 napisał(a):

Nasza kadra to pokłosie rządów lat trio i żadnej polityki transferowej czy wizji budowania klubu
- nie mamy rezerw więc wszyscy "grają" w pierwszym zespole
- podpisujemy długie kontrakty = ściagamy dużo szrotu, który później na tych kontraktach zostaje i praktycznie jest jest brany pod uwagę do gry ale musi minąć x lat aby kontrakt wygasł
- mieliśmy x prezesów i każdy miał swoją wizję (brak wizji) budowania drużyny więc każdy dołożył cegiełkę i pościągał pod siebie i trenera piłkarzy
- stawiamy na młodzież Naściagamy szrotu z całej Polski i Europy, później się okazuje, że jednak nie, nic z tego Talara czy tam 10 innych nie będzie
- ściągamy piłkarzy szklanych, kontuzjogennych = mamy ich na kontrakcie a co sezon kilku chłopa nie gra, więc realnie to ich nie ma
- nie rozwijamy juniorów ani starszych piłkarzy (ale jeszcze młodych), w efekcie x lat liczymy na takiego Gruszkowskiego itp więc chłopak jest w klubie, najpierw z nadzieją, że się rozwinie i będzie podstawowym piłkarzem, później w sumie jest bo przecież ma już sporo meczów w podstawowej 11 więc zawsze się taki ograny przyda, później na zasadzie niech zostanie to może jeszcze coś z niego będzie, a jak nie to będzie opcją nr 2 czy 3, jakby nasz szrot, kontuzjowani i reszta nie wypaliła.
Tu nic nie jest zrobione dobrze. Mieć tylu piłkarzy na kontraktach to jest kryminał. Nawet jak większość ma niskie kontrakty to grosz do grosza... W sytuacji gdy finanse kuleją, takie zarządzanie i płacenie praktycznie 30 chłopa, którzy i tak nie grają to jest kryminał i działanie na niekorzyść spółki. U nas gra z 15 zawodników, to równie dobrze z tych ponad 40stu to byśmy 3 zespoły stworzyli do kopania się po czole w I lidze haha
|
Ja myślę że te dwie jedenastki to do gry w drugiej/trzeciej lidze maks. Chyba że o spadek z pierwszej ligi chodzi.