|
Senior Member
Offline
|
#3346

31.05.2023, 18:29
|
malk napisał(a): 
przede wszystkim biegański nie posiada umiejętności rzucania się przy karnych jako takiego. Dlatego wtedy mógł wstać z kolan, co po pierwsze nie byłoby możliwe gdyby się rzucił, a co drugie i ważniejsze, sprawia że jeśli ktoś uderzy mocniej w bok, to nie ma szans obronić żadnego karnego, nieważne czy rzuci się... Tfu, położy się, w odpowiednią stronę.
Lubię chłopaka i cenię jego umiejętności gry na linii czy bronienia sytuacji sam na sam, ale to niepojęte, że wygląda jakby zupełnie nie pracował nad tym aspektem gry. Względnie - nasz trener bramkarzy nie potrafi nad tym z nim pracować.
|
?
123456789
|
|