Jagul napisał(a):

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Szanownego Pana Trenera Radosława Sobolewskiego o zmianę zawodu, gdyż nie nadaje sie On na to stanowisko. Prośbę swą motywuje brakiem umiejętności pozwalających na pełnienie tej funkcji.
Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Łącze wyrazy szacunku,
Jagul
Lepiej?
|
Ale czemu tak? Dla mnie może być tym trenerem jak chce. Tylko nie w Wiśle, jak ma to tak wyglądać jak np. w niedzielę.