Karherop napisał(a):

Jak zbierzemy do kupy obecnie 33 chłopa + 10 na wypożyczeniach to coś z tego pewnie by bylo, natomiast tu wypadałoby się pożegnać z 15 nazwiskami + kolejnych 5 nie będzie chciało tu zostać. Do tego grona trzeba chociaż dokoptowac z 4-5
To ile mamy gości obecnie na kontraktach to jest jakieś kuriozum. Rozmach i skutek podobny jak w Chelsea Londyn na skalę 1 ligi . To będzie znowu gorące lato, bez względu na wyniki sezonu.
|
Kadra rozbudowana, ale jak przyjdzie co do czego nie ma komu wejść z ławki. Tacy Młyński czy Żyro są do pożegnania od strzała bo absolutnie nic nie dają, ale to nie będzie łatwe. Podobnie Balta, Basha.
Największy kadrowy rak to Hugi, Fazlagić, Colley - goście zarabiający wysokie ekstraklasowe kontrakty a praktycznie bezużyteczni.
Do tego młodzi ale za słabi na pierwszą ligę: Szywacz, Talar, Niewiadomski, Gruszkowski, Starzyński - których trzeba się pozbyć lub komuś wypożyczyć (chętnych ostatnio nie było).
Na szczęście Cisse sam zniknie z kadry.
Ale przede wszystkim - trener. I to nie taki który będzie się uczył kosztem punktów jak Sobolewski, tylko ktoś ogarnięty. Bez tego nie ma sensu liczyć na awans.
No i oczywiście wzmocnienia. Z tego co jest "coś" się złoży, ale nie na awans. Chyba że dajemy sobie spokój i urządzamy się w pierwszej lidze na dobre.
P.S. Zapomniałem o Plewce

Do kiedy ten as ma kontrakt?