Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23545
Stary 31.05.2023, 11:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na pierwszą ligę za wielu klasowych krajowych opcji nie będzie.
Przez brak awansu na bank odejdą Fernandez, Igbekeme, Mula i Junca mogą zostać z uwagi na zdrowie. Łasicki - niewiadomo.
Z kasą mogą być problemy, wrócą Fazlagić, Hugi, Balta - będzie ciężko o sensowną kadrę na pierwszą ligę.
Jak zbierzemy do kupy obecnie 33 chłopa + 10 na wypożyczeniach to coś z tego pewnie by bylo, natomiast tu wypadałoby się pożegnać z 15 nazwiskami + kolejnych 5 nie będzie chciało tu zostać. Do tego grona trzeba chociaż dokoptowac z 4-5

To ile mamy gości obecnie na kontraktach to jest jakieś kuriozum. Rozmach i skutek podobny jak w Chelsea Londyn na skalę 1 ligi . To będzie znowu gorące lato, bez względu na wyniki sezonu.
Odpowiedz cytując