Karherop napisał(a):

Tu się zacznie ruch jak w ulu ale za +/- 3 tygodnie, jak nie nawet przełomem czerwca/lipca zanim trochę kurz nie opadnie po wszystkich zmianach/końcówce sezonu.
Zbyt wielu Polaków bym się tutaj jednak nie spodziewał.
|
Na pierwszą ligę za wielu klasowych krajowych opcji nie będzie.
Przez brak awansu na bank odejdą Fernandez, Igbekeme, Mula i Junca mogą zostać z uwagi na zdrowie. Łasicki - niewiadomo.
Z kasą mogą być problemy, wrócą Fazlagić, Hugi, Balta - będzie ciężko o sensowną kadrę na pierwszą ligę.
Ale priorytetem będzie trener. Dość parodystów i gości do nauki. Tak się kończy stawianie na ludzi bez doświadczenia i umiejętności za nazwisko - brakiem awansu.