Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23542
Stary 31.05.2023, 11:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tu się zacznie ruch jak w ulu ale za +/- 3 tygodnie, jak nie nawet przełomem czerwca/lipca zanim trochę kurz nie opadnie po wszystkich zmianach/końcówce sezonu.

Zbyt wielu Polaków bym się tutaj jednak nie spodziewał.
Na pierwszą ligę za wielu klasowych krajowych opcji nie będzie.
Przez brak awansu na bank odejdą Fernandez, Igbekeme, Mula i Junca mogą zostać z uwagi na zdrowie. Łasicki - niewiadomo.
Z kasą mogą być problemy, wrócą Fazlagić, Hugi, Balta - będzie ciężko o sensowną kadrę na pierwszą ligę.

Ale priorytetem będzie trener. Dość parodystów i gości do nauki. Tak się kończy stawianie na ludzi bez doświadczenia i umiejętności za nazwisko - brakiem awansu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2023 o godz. 11:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując