|
Pisałem, patrzeć tylko na siebie do końca i awansujemy. Nie zdziwię się, jeżeli mecz z Łęczną też przegramy, a reszta tabeli ułoży się pod nas.
W zeszłym sezonie los wyciągał do nas rękę do ostatniej kolejki.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|