|
Może małe SF, ale zaintereowałbym się mocno Świeroczkiem.. facet jest na zakręcie kariery przez tą pauzę roczną, ale w formie to jest TOP napastników w Polsce.. Zagłębie z nim nie przedłużyło kontraktu.
Przydałby się taki silny napastnik obok Fernandeza
|