kowalkowskij napisał(a):

Szanse na udział w barażach o awans do PKO Ekstraklasy:
Wisła 98,2%
Czy, aby na pewno? Czy on wziął w tych wyliczeniach prawdopodobieństwo, że nasi kibice wpadną do Łęcznej podpalą całe miasto, a my za karę dostaniemy -20 punktów?