Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3320
Stary 29.05.2023, 23:52
Żeby nie było wątpliwości. Ja nie rozważam nigdzie kogo, jak i czy w ogóle zje jakaś presja czy coś. I czy jak ktośtam z kimś przegra to w barażach będzie w związku z tym posrany, zmotywowany czy wyluzowany.


Jedyne co chcę podkreślić to, że żaden klub nie ma w planach żadnego odpuszczania awansu, obawy przed ekstraklasą itd. Że jakiekolwiek wizje, że prezes Puszczy wejdzie do szatni i powie "ej chłopaki odpuszczamy, bo lepiej nam się gra w tej lidze, strzelcie samobója" albo, że, nie wiem, piłkarze stwierdzą "odpuszczamy wielkiej Wiśle, bo w eksie to nas sprzedadzą do Garbarni, a my se tu pykamy za gigantyczny hajs" to wysnute z brudnego palucha wsadzonego w odbyt bzdety.


Tyle.
Odpowiedz cytując