Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3315
Stary 29.05.2023, 22:27
W Niepołomicach jest TOTALNE ciśnienie na awans, oczywiście nie w takim sensie jak u nas, tylko takim, że wiedzą, że to być może jedyna taka szansa w całym istnieniu klubu. I wiem co mówię, mam info z pierwszej ręki.



Ogólnie to wszyscy, którzy piszą, że jakieś kluby "nie chcą awansować" bo są małe czy tam wiejskie, po prostu .......ą od rzeczy co im się wydaje na podstawie z dupy wyjętych własnych wizji i iluminacji. Tak było może jakies 20 lat temu, dziś znacznie gorzej jest grać w tzw I czy II lidze niż w eksie.
Odpowiedz cytując