Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 29.05.2023, 22:22
A jaki był sens, żeby wygrał Sosnowiec? Bo jeśli ktoś tego chciał, to nie poprawili w żaden sposób swojej sytuacji w lidze?
Ludzie grający u buków?
Przecież wystarczy sprawdzić kto obstawił dużą kasę na Sosnowiec.


Przyznam, że jak przed meczem zobaczyłem 10 na zwycięstwo Sosnowca to przez chwilę pomyślałem: a ch... postawię z dwa, trzy koła, ale potem aż sam z siebie zacząłem się śmiać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując