|
A jaki był sens, żeby wygrał Sosnowiec? Bo jeśli ktoś tego chciał, to nie poprawili w żaden sposób swojej sytuacji w lidze?
Ludzie grający u buków?
Przecież wystarczy sprawdzić kto obstawił dużą kasę na Sosnowiec.
Przyznam, że jak przed meczem zobaczyłem 10 na zwycięstwo Sosnowca to przez chwilę pomyślałem: a ch... postawię z dwa, trzy koła, ale potem aż sam z siebie zacząłem się śmiać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|