Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
Od: 01.2019
Offline
#
3305
29.05.2023, 19:35
MaLk
napisał(a):
Bo nie chce
A ustalili to w tych Niepołomicach z drużyną? Bo jakby łatwiej przegrać na wyjeździe ze Skrą niż u siebie z (prawie) najgorszym na wiosnę Chrobrym…
Tak dopytuje żeby się uspokoić
Piknik1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piknik1906
Znajdź inne posty napisane przez Piknik1906