wolfy napisał(a):

|
Nic. Są beznadziejni. Nigdy nie powinni się byli znaleźć w kadrze na tym poziomie rozgrywkowym.
|
Z tego co pamiętam to on zagrał jeden mecz na swojej pozycji i to jego asyscie zawdzięczalismy remis w pucharze z Puszczą .Wiec nie skreślałbym go tak szybko