|
Trener w trakcie meczu może pomóc (realnie) drużynie przeprowadzając zmiany. Nie chce mi się dokładnie sprawdzać ale za Sobola, chyba tylko raz jego zmiany przyniosły jakiś efekt i było to na samym początku chyba w meczu z Podbeskidziem.... Oczywiście, może być to kwestia słabych zmienników, ale z drugiej strony nie widziałem, żeby Rodado, czy Duda słaniali się na nogach, a to co grali przed zmiana dawało drużynie więcej niż wnieśli zmiennicy...
Szczególnie Zyro... przecież on w żadnym meczy, w którym wchodził nie dał nic drużynie, takie zmiany to jak wywieszenie białej flagi...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|