MaLk napisał(a):

Bo nie chce 
Oczywiście, wtopa zawsze się może zdarzyć, piłkarze zagrają włodarzom na złość albo obydwa półfinały barażowe wygrają drużyny, które nie chciały awansować i któraś będzie musiała zjeść tę żabę. Ale klub jako taki awansować nie chce.
|
Moim zdaniem mają.zielone światło.
Jezeli dziś wygrają to mają praktycznie pewne 3 miejsce i baraże na własnym kretowisku.
Jeżeli chcieli odpuścić to mogli to zrobić wcześniej