Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3298
Stary 29.05.2023, 16:25
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Bo nie chce

Oczywiście, wtopa zawsze się może zdarzyć, piłkarze zagrają włodarzom na złość albo obydwa półfinały barażowe wygrają drużyny, które nie chciały awansować i któraś będzie musiała zjeść tę żabę. Ale klub jako taki awansować nie chce.
Moim zdaniem mają.zielone światło.
Jezeli dziś wygrają to mają praktycznie pewne 3 miejsce i baraże na własnym kretowisku.
Jeżeli chcieli odpuścić to mogli to zrobić wcześniej
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując