|
kazdy chce awansowac bo w nastepnym sezonie jest rekordowa pula kasy z praw do podzialu, mozna wejsc, dodatkowo grac samymi mlodymi dla kolejnej kasy z Pro junior, spasc z hukiem i jeszcze dobrze zarobic
gdzie tu problem dla takiego klubu jak Puszcza, darmowa kasa
|