sandomingo napisał(a):

@MaLk,
Dlaczego piszesz, że Puszcza nie będzie chciala awansowac?
Ja slyszalem, że prezes obiecal, że pozostawi wiekszosc obecnego skladu wiec chłopaki mają szanse sie pokazać w ekstraklapie.
|
Bo nie chce
Oczywiście, wtopa zawsze się może zdarzyć, piłkarze zagrają włodarzom na złość albo obydwa półfinały barażowe wygrają drużyny, które nie chciały awansować i któraś będzie musiała zjeść tę żabę. Ale klub jako taki awansować nie chce.