Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3295
Stary 29.05.2023, 16:08
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
@MaLk,
Dlaczego piszesz, że Puszcza nie będzie chciala awansowac?
Ja slyszalem, że prezes obiecal, że pozostawi wiekszosc obecnego skladu wiec chłopaki mają szanse sie pokazać w ekstraklapie.
Bo nie chce

Oczywiście, wtopa zawsze się może zdarzyć, piłkarze zagrają włodarzom na złość albo obydwa półfinały barażowe wygrają drużyny, które nie chciały awansować i któraś będzie musiała zjeść tę żabę. Ale klub jako taki awansować nie chce.
Odpowiedz cytując