Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3292
Stary 29.05.2023, 15:43
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To nie jest do końca prawda...
Zakładając, że barażach zagrają: Puszcza, Nieciecza, Wisła i Stal.
Kto ma tutaj największą presję? Wiadomo, że my.
Powiem więcej: jakąkolwiek presją oprócz nas ma tylko Nieciecza. Ale jednak sporo mniejszą
Swoją drogą to jest ciekawa sprawa. Kto w tych barażach naprawdę będzie chciał awansować, dla kogo to byłaby miła niespodzianka, ale bez spiny, a kto awansować nie będzie chciał wcale (czytaj Puszcza).

Oczywiście nawet w przypadku drużyn, które awansować nie chcą, należy zakładać, że pierwszy mecz zagrają na poważnie.
Odpowiedz cytując