sandomingo napisał(a):

To nie jest do końca prawda...
Zakładając, że barażach zagrają: Puszcza, Nieciecza, Wisła i Stal.
Kto ma tutaj największą presję? Wiadomo, że my.
Powiem więcej: jakąkolwiek presją oprócz nas ma tylko Nieciecza. Ale jednak sporo mniejszą
|
Swoją drogą to jest ciekawa sprawa. Kto w tych barażach naprawdę będzie chciał awansować, dla kogo to byłaby miła niespodzianka, ale bez spiny, a kto awansować nie będzie chciał wcale (czytaj Puszcza).
Oczywiście nawet w przypadku drużyn, które awansować nie chcą, należy zakładać, że pierwszy mecz zagrają na poważnie.