Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#896
Stary 29.05.2023, 15:01
@Jaroo1,

Może się okazać że awansujemy, szkoda tylko że ostatnich latach to takich "finałowych" meczów było aż naddto, i niestety im większa stawka pojedynczego meczu tym było gorzej dla nas.

Tak było za Wdowczyka gdy z Zagłębiem jeden mecz decydował o grupie mistrzowskiej.
Tak było za Carillon gdy jeden mecz z Górnikiem decydował o pucharach.
Tak było w końcu za Brzeczka gdy przegraliśmy finałowy bój z Radomiakiem.

Chciałbym żeby ten zespół wspiął się na wyżyny, ale piłkarze musieliby to zrobić wbrew logice i tak jak mówisz dać z siebie 200%
Odpowiedz cytując