|
@Jaroo1,
Może się okazać że awansujemy, szkoda tylko że ostatnich latach to takich "finałowych" meczów było aż naddto, i niestety im większa stawka pojedynczego meczu tym było gorzej dla nas.
Tak było za Wdowczyka gdy z Zagłębiem jeden mecz decydował o grupie mistrzowskiej.
Tak było za Carillon gdy jeden mecz z Górnikiem decydował o pucharach.
Tak było w końcu za Brzeczka gdy przegraliśmy finałowy bój z Radomiakiem.
Chciałbym żeby ten zespół wspiął się na wyżyny, ale piłkarze musieliby to zrobić wbrew logice i tak jak mówisz dać z siebie 200%
|