|
Nikt nie mówi że z Kiko na 100% awansujemy. Ale damy sobie szanse aby awansować i pomożemy drużynie w tym awansie. Sobolewski ma piłkarzy którzy jak: Fernandez, Villar, James, Moltenis, Mula, Junca, Rodado którzy przerastają ta ligę o poziom i celem mają być baraże? Wszyscy wymienieni znajdą sobie miejsce w klubach Ekstraklasy a my mówimy o tym że naszym celem był awans z 10 miejsca na miejsca 3-6? Dodam jeszcze że do tego 10 miejsca z rundy jesiennej Sobol też przyłożył cegiełkę. Zastanawia mnie jeszcze jak to jest możliwe że u nas zawodnicy grali słabo bądź bardzo słabo a potem z powodzeniem grają w innych klubach Eklapy. Ale wracając do Sobolewskiego: czy uważasz że ten człowiek daje nadzieje na awans? Pytam poważnie, nie czy awansujemy bo to jest sport ale czy ten człowiek w Twojej ocenie daje realne nadzieje na awans?
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|