No tak, ale w zasadzie wszyscy są groźni:
Puszcza be bo bronują boisko; drwale
Ruch niefajny bo dużo kibiców, głośny doping, sędziowie im sprzyjają.
Termalica be bo to pola kukurydzy
Arka nie bo trzeci raz z nami nie przegrają.
Chyba tylko Stal i Podbeskidzie pasują (?) ale to się może zmienić wraz z najbliższym meczem przeciwko nim.
Krótko mówiąc nasi piłkarze nauczyli nas mentalności zwycięzców. Mamy to
A wystarczyło ogolić turystów z Sosnowca.