Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3277
Stary 29.05.2023, 11:47
A może to i dobrze, że z tym Sosnowcem to j...nęło. Bo jakbyśmy stracili awans bezpośredni w Łęcznej, to byłoby tydzień mniej czasu na analizy, przemyślenia. A tak to już wiemy, że drużyna nie jest tak za...ebista, jak się wydawało, że R22 nie jest twierdzą, że przeciwnik zaczyna od 0:1, że za bycie Wisłą Kraków nikt nas do ekstraklasy nie wpuści. Dalej wszystko w naszych nogach. Trzeba po prostu wygrać dwa z trzech meczów. Pierwszy można nawet przegrać, drugi i trzeci wygrać. Tylko tyle i aż tyle.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując