Karherop napisał(a):

Piłkarze mogą mieć płacone "meczówki". Absurd goni absurd, ale tak, finansowo mogą zarobić na dodatkowych meczach.
|
Myślę że do takiego kuriozum to jednak nie doszło. Zakładam, że za awans bezpośredni dostaliby znacznie więcej kasy niż nawet za udział w barażach i wygranie ich.