|
Na chlodno, mysle ze nasze gwiazdy po prostu zlekcewazyly Sosnowiec. Jeszcze 1-0 na poczatku i mozna pospacerowac przeciez Zaglebie na wyjazdach nie wygrywa my jestesmy.zajebisci. szkoda ze.Zaglebie nie strzelilo przed przerwa mecz mogl sie skonczyc i 3-1 dla nas
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|