Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 29.05.2023, 10:15
mazo napisał(a):Wyświetl post
Na chłodno - Zagłębie miało jedną sytuację i strzeliło dwie bramki. My za to z kilkanaście strzałow ale a to poprzeczka, a to bramkarz...cóż 1 na 10 takich meczów się przegrywa szkoda że teraz.
Zagłębie miało więcej kontr, z których powinni strzelić bramki niż my prawdziwych setek, bo te nasze strzały...

Nie zakłamujmy sytuacji - to, że prowadziliśmy grę nie oznacza, że nie mogliśmy tego przegrać jeszcze wyżej. Mogliśmy. To nie był też mecz, w którym bramkarz przeciwnika dokonywałby cudów.
Odpowiedz cytując