Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 29.05.2023, 10:04
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
W Niepołomicach nie będziemy żadnym faworytem.

Można się spodziewać porządnie nawodnionego, grząskiego boiska (oni się o to zatroszczą choćby była susza pustynna w Polsce w tym czasie), o szerokości minimalnej jaką dopuszczają przepisy. Puszcza będzie zdobywać teren grając długą piłkę wzdłuż linii bocznej licząc na to, że wyjdzie ona na aut/róg po interwencji obrońcy. A przy takim boisku to każdy aut będzie jak rzut rożny dla tych dryblasów.

Trzymajcie kciuki, żeby Skra urwała im dzisiaj chociaż te 2 punkty.
Nie wiem jakie koneksje mamy z Niepolomicami, ale na miejscu JK, skoro i tak jest w kontakcie z ich Prezesem to pogadał sobie szczerze o stanie tej murawy. Ostatnio nam dziękował publicznie za zgodę wpisanie w licencję naszego stadionu to i po ludzku można oczekiwać uczciwości.

@mazo

Z taką postawą jak we wczorajszym to nie przegrywa się 10% meczów, ale 70-90%.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
To by pasowało do oszczędzania Igbekeme. No przecież nasz genialny strateg nie oszczędzał go tylko na ostatni mecz.

Może Sobolewski dostanie ekstra kasę za baraże?
Piłkarze mogą mieć płacone "meczówki". Absurd goni absurd, ale tak, finansowo mogą zarobić na dodatkowych meczach.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 29.05.2023 o godz. 10:06.
Odpowiedz cytując