Książę Palownik napisał(a):

W Niepołomicach nie będziemy żadnym faworytem.
Można się spodziewać porządnie nawodnionego, grząskiego boiska (oni się o to zatroszczą choćby była susza pustynna w Polsce w tym czasie), o szerokości minimalnej jaką dopuszczają przepisy. Puszcza będzie zdobywać teren grając długą piłkę wzdłuż linii bocznej licząc na to, że wyjdzie ona na aut/róg po interwencji obrońcy. A przy takim boisku to każdy aut będzie jak rzut rożny dla tych dryblasów.
Trzymajcie kciuki, żeby Skra urwała im dzisiaj chociaż te 2 punkty.
|
Nie wiem jakie koneksje mamy z Niepolomicami, ale na miejscu JK, skoro i tak jest w kontakcie z ich Prezesem to pogadał sobie szczerze o stanie tej murawy. Ostatnio nam dziękował publicznie za zgodę wpisanie w licencję naszego stadionu to i po ludzku można oczekiwać uczciwości.
@mazo
Z taką postawą jak we wczorajszym to nie przegrywa się 10% meczów, ale 70-90%.
wolfy napisał(a):

To by pasowało do oszczędzania Igbekeme. No przecież nasz genialny strateg nie oszczędzał go tylko na ostatni mecz.
Może Sobolewski dostanie ekstra kasę za baraże?
|
Piłkarze mogą mieć płacone "meczówki". Absurd goni absurd, ale tak, finansowo mogą zarobić na dodatkowych meczach.